Aktualności

MMM w Chróścinie
W dniu 27.10.2018 na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Chróścinie Julia Domańska pod opieką trenera Adriana Iwanowskiego wywalczyła złoto w walkach oraz brąz w konkurencji sprawnościowej. W pierwszej walce Julia zdeklasowała swoją rywalkę wygrywając przed czasem. Drugą walkę o zloty krążek wygrała ze znaczną przewagą punktową. Były to jedne z ważniejszych zawodów taekwondo olimpijskiego w sezonie dla kategorii wiekowej 10-11 lat. Gratulujemy świetnego startu naszej zawodniczki. Udział w zawodach współfinansowano z zadania publicznego wspierania i upowszechniania kultury fizycznej a zleconego w 2018 roku przez Burmistrza Miasta Chojnowa jako "Organizacja szkoleń sportowych, prowadzenie zajęć treningowych, uczestnictwo w lokalnych, regionalnych oraz międzynarodowych zawodach sportowych w ramach współzawodnictwa sportowego w Taekwondo Olimpijskim."
data publikacji: 2018-10-29 10:14
 
PROGRAM KLUB 2018
Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy SFORA Chojnów został objęty dofinansowaniem w ramach Programu Klub 2018. Środki zostaną przeznaczone m.in. na specjalistyczny sprzęt sportowy. Dziękujemy.
data publikacji: 2018-10-03 11:21
 
06.09.2018 r - Rozpoczecie sezonu 2018/2019
Już 06.09.2018 r. zapraszamy wszystkich chętnych i ciekawych dyscypliny Taekwondo Olimpijskie WT na pierwsze, w tym roku szkolnym, zajęcia sportowe do sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. TRENINGI DLA DZIECI to przede wszystkim zabawa ze sztuką walki. Zajęcia prowadzone są z naciskiem na prawidłowy rozwój dziecka oraz korekcję wad postawy. Treningi dla najmłodszych zawierają elementy współzawodnictwa, rywalizacji, natomiast przodującym elementem treningu jest dobra zabawa każdego dziecka. Najmłodsi adepci sztuk walki poznają technik TAEKWONDO, ćwiczą do momentu ich opanowania by dalej je doskonalić podczas kolejnych treningów. Wszechobecna dyscyplina na zajęciach oraz elementy wychowawcze motywują do aktywnego spędzania czasu wolnego, a także pomagają osiągnąć ponadprzeciętną sprawność. TRENINGI DLA MŁODZIEŻY ORAZ DOROSŁYCH to nauka i doskonalenie technik nożnych i ręcznych wykorzystywanych w walce sportowej. Taki trening wzmacnia ogólną sprawność fizyczną ćwiczącego. Cechy motoryczne które są rozwijane podczas treningu TAEKWONDO to: koordynacja, siła, wytrzymałość oraz szybkość. Tylko współgranie ze sobą tych wszystkich zdolności zapewnia skuteczność w walce oraz biegłość w sztukach walki. Treningi odbywają się odpowiednio od początkującego do pełnego zaawansowania. Mimo tego że szkolenie w sportach i sztukach walki to długotrwały proces, czerpiemy radość z faktu iż każdy trening zbliża nas do osiągnięcia upragnionych efektów. Dla trenujących zawodników istnieje możliwość startów w turniejach różnej rangi w kraju oraz za granicą. Corocznie dla trenujących dzieci i organizowane są obozy sportowe oraz cykliczne egzaminy sprawnościowe na stopnie uczniowskie, które są rezultatem ciężkiej pracy zawodników LMKS "SFORA" Chojnów. ZAPISY NA ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ PRZEZ CAŁY ROK!
data publikacji: 2018-09-05 00:14
 
Rozpoczęcie sezonu 2018 / 2019
Już wkrótce informacje odnośnie kolejnego roku szkolnego. Prosimy śledzić stronę internetową.
data publikacji: 2018-08-07 10:59
 
<< nowsze | 3  | 4  | 5  | 6  | 7 |

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie